אודותי

מטפלת בשיאצו ומנחת סדנאות

מי אני?

שמי יעל, מטפלת, בעלת קליניקה לטיפולי שיאצו, מנחת סדנאות שיאצו ומגע, נשואה ואמא.

בעלת תעודת מטפל בכיר מקמפוס ברושים באוניברסיטת תל אביב (בוגרת התכנית התלת שנתית) ומקפידה להמשיך ללמוד, להעמיק ולהעשיר את הידע בתחום.

התמחויות והעשרה:
* התמחות למטפלי שיאצו בהיריון ולידה (שיר וולוצקי ברש ורחל תורג'מן)

* קורס התמחות ברפואה מערבית

* התמחות מוקסה וכוסות רוח

* בעלת תואר ראשון (BA) במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת באר שבע.

* בעלת רקע ברפואה סינית (לימודים דו שנתיים כולל לימודי תזונה)

* לומדת ומתרגלת באהבה יוגה, מדיטציה וצ'י קונג

משנת 2011 מטפלת בקליניקה פרטית בכפר סבא, עם ניסיון של אלפי טיפולים בקופת חולים כללית משלימה ובטיפול בנשים הרות, וניסיון עשיר כאסיסטנטית בקליניקה לנטורופתיה ורפואה טבעית.  

אני מאמינה ביכולת של מגע שיאצו נכון ומדויק המבוסס על אבחון להביא ריפוי ומזור לכאבים ובעיות שונות, ונוכחת לראות שינויים נפלאים ושיפור באיכות החיים של המטופלים בעקבות הטיפול.

מה זה שיאצו?

שיאצו היא אומנות ריפוי במגע שמקורה ביפן, מבוססת על מגע ולחיצות בנקודות השפעה בגוף ובמסלולים אנרגטיים. אופן הטיפול המדויק נקבע לאחר אבחנה ובהתאם לצרכי המטופל או המטופלת. משמעות הדבר היא שהטיפול מותאם באופן אישי ומדויק לכל אחד ואחת כדי להביא להקלה משמעותית בכאבים ותסמינים שונים.

טיפולי שיאצו

השיאצו הוא כלי מצוין להרגעת לחצים ושחרור מתח ומעודד את יכולות הריפוי הטבעיות של הגוף. ברמת היום יום השיאצו מסייע בהתמודדות עם כאבים פיזיים (כאבי גב ומפרקים, כאבי ראש, כאבי גדילה, כאבי מחזור), בעיות שינה, מצבי רוח, בעיות עיכול, חרדות, קשב וריכוז ירודים, תסמיני גיל המעבר, תסמינים שונים בהריון, מתח נפשי  ועוד. למידע נוסף לחצו כאן.

סדנאות שיאצו

לפני שהפכתי למטפלת עסקתי במשך שנים בעבודה בקהילה, עם משפחות ובני נוער, ואני מוצאת את העבודה בקבוצות, במסגרת שהיא לא טיפולית, בעלת איכויות משלה. בשנים האחרונות התחלתי לשלב את השיאצו במפגשים קבוצתיים, והתוצאות מדהימות.

אני מעבירה סדנאות שיאצו למטרות שונות, בהן חווים ומכירים את עוצמת הטיפול והייחודיות שלו, תוך שימת דגש על חיבור וקירבה בין המשתתפים, כזה שמגיע מתוך הלב ועובר דרך המגע.
בין הסדנאות: מפגשי נשים, סדנאות לאימהות ובנות, מפגשי זוגות והכנה ללידה, ימי בריאות בבתי ספר, סדנאות להפחתת לחץ בחינות ועוד.